ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU DO 50000 KČ ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU OD 50000 KČ
klikací mapa
pjka

Půjčky bez zaměstnání

Většina bank i nebankovních společností chce mít při poskytnutí úvěru alespoň nějakou jistotu, že budete mít z čeho ho splácet. Ovšem ne všichni jsou při ověřování vašich příjmů takto striktní. Na této naší webové stránce vám tedy představíme finanční produkt nebankovních společností, který je určen pro lidi bez doložitelného příjmu. Tyto takzvané půjčky bez zaměstnání se hodí pro kohokoliv, kdo se dostal do finanční krize a potřebuje ji nějakým rozumným způsobem překlenout. Je určena zejména pro ty z vás, kteří nemáte trvalé zaměstnání a přivyděláváte si například po brigádách, případně provádíte různé sezónní práce.

Je pochopitelné, že za takovýto úvěr si naúčtuje nebankovní společnost o trošku vyšší úrok. Ovšem pokud vám jiné půjčky byly zamítnuty, bude to pro vás nejspíš nejrozumnějším řešením. Pokud se tedy nechcete obrátit na nějaké soukromé osoby, které inzerují rychlé půjčky například v novinách nebo na letácích. Když si ale náklady na takový úvěr dobře propočítáte, jasně uvidíte, že půjčka od prověřené nebankovní společnosti pro vás bude vždy výhodnější. Jak si tedy o půjčky bez zaměstnání můžete zažádat? Úplně snadno. Stačí si na této naší webové stránce najít přehledný online formulář, vyplnit ho a čekat na kontaktování od vybraného obchodního zástupce.

Doba mezi odesláním poptávky po úvěru a kontaktem s obchodním zástupce dané nebankovní společnosti je většinou velmi krátká. Věřitelé se snaží vyjít svým klientům maximálně vstříc a rychlost vyřízení tomu pochopitelně odpovídá. Obchodní zástupce s vámi zkonzultuje výši úvěru, počet splátek a zkrátka s vámi dojedná vše potřebné, k úspěšnému uzavření smlouvy. Ta už může být díky údajům z poptávky předpřipravena a vám bude stačit ji pouze podepsat. Ano, skutečně je uzavření půjčky bez zaměstnání takto snadné a rychlé.

Vyhledávané druhy půjček
Reprezentativní příklady půjček:
Smart půjčka:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.

Vitacredti půjčka:
Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců, Měsíční splátka: 9667 Kč, Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč, RPSN 41,8 %, Celkem zaplatíte 709 024 Kč, Roční úroková sazba je 33,2 %
půjčka
Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server