ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU DO 50000 KČ ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU OD 50000 KČ
klikací mapa
pjka

Smart půjčka

Náklady na provoz domácnosti se každoročně zvyšují a většinou to platy nijak nereflektují. Tím pádem mnoho lidí nedokáže vytvářet takové finanční rezervy, aby z nich pokryli případné nenadálé výdaje. Příkladem mohou být rozbité nepostradatelné domácí spotřebiče nebo auto, kterým se pravidelně dostáváte do zaměstnání. V takové chvíli je nutné rozhodnout se pro zažádání o nějaký úvěr od banky nebo nebankovní společnosti. Nechce se vám zařizovat si všechna potřebná potvrzení, která po vás bude požadovat banka? Můžete se rozhodnout pro jiné řešení. Například Smart půjčka vypadá z tohoto pohledu méně náročně a pro potencionální zájemce i celkem výhodně.

Tento nebankovní produkt od Smart Capital je určen pouze lidem s trvalým příjmem. Kromě zaměstnanců ho mohou samozřejmě využít i důchodci nebo maminky na mateřské dovolené. Stejně jako většina nebankovních půjček není ani Smart půjčka limitována nějakým účelem. Pouze klient si určuje, jak s obdrženými penězi naloží. Vzhledem k tomu, že si lze půjčit až padesát tisíc korun, je vhodná tato půjčka i ke zkonsolidování menších předchozích úvěrů. Úroky z půjčky jsou v přijatelné výši a díky individuálnímu přístupu obchodních zástupců není problém s domluvením výše splátek, které pro vás budou nejvýhodnější.

Jak se ovšem s obchodním zástupcem, oprávněným uzavírat smlouvu na tento produkt, domluvíte? Stačí si najít pár minut času a vyplnit jednoduchý kontaktní formulář. Ten se nachází i na této naší internetové stránce. Prostřednictvím něj si o vás obchodní zástupce zjistí vše potřebné a může si s vámi domluvit schůzku na konkrétní termín, který pro vás bude přijatelný. Pokud si nejste například jisti tím, jak velký úvěr si můžete dovolit při vašem stávajícím příjmu, on ho za vás vypočítá a navrhne nejrozumnější varianty splátek. Stačí ho pouze kontaktovat výše uvedeným způsobem a nechat si poradit.

Vyhledávané druhy půjček
Reprezentativní příklady půjček:
Smart půjčka:
Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč.

Vitacredti půjčka:
Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců, Měsíční splátka: 9667 Kč, Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč, RPSN 41,8 %, Celkem zaplatíte 709 024 Kč, Roční úroková sazba je 33,2 %
půjčka
Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server